top of page

o nás

Som maminou dvoch malých zvedavcov, Bob a Bobek ich voláme. S ich príchodom sa pred piatimi rokmi začala písať v našich životoch celkom nová „story“, nový príbeh. Rodičovské radosti striedajú, rodičovské starosti, pardon radosti.. 

 

Päť rokov je ako vysokoškolské štúdium a projekt „NovaStory“ je moja diplomová práca.  Na Ekonomickej univerzite som sa zaoberala finančnou analýzou, teraz to je skôr analýza detského sveta a mamičkovských starostí a radostí. Preto som pripravila niečo, čo by mamičkám i detičkám prinieslo radosť. Unikátne a hravé oblečenie, s ktorým prichádzajú do detského sveta nové príbehy.

Baví ma móda, originálne kúsky, v obchode s látkami sa cítim ako v galérii a rada vymýšľam nové veci. Preto prinášam trochu iný príbeh do vašich šatníkov a každodennej rutiny - šaty s vlečkou a tričká s plášťom, ktoré zabavia detičky a detičky tak nechajú oddýchnuť mamičky. Alebo sa budú minimálne baviť spolu s detičkami 😊

Prvá kolekcia píše príbeh o hrdinoch. Lebo verím, že každá mama je hrdinka a teda vychováva svojich malých hrdinov. S našimi tričkami pre superhrdinov to bude jasné. A princezné si u nás tiež prídu na svoje.

bottom of page